Treneri

Laura Lukaseviča

Trenera apraksts:

Kontakttālrunis: +371 2 6363961

Instagram: lauralukafit 

Laura savu dzīvi ar sportu un aktīvu dzīvesveidu saista jau vairākus gadus, gūstot ieskatu dažādos sporta veidos kā vieglatlētika, bokss un bodibildings. 
Savu pieredzi Laura uzkrājusi individuālā darbā ar klientiem un vadot grupu nodarbības. 
Laura uzskata ka treneris vislabāk var izprast klientu konstanti izmēģinot ko jaunu un nostādot sevi dažādās dzīves situācijās. Trenere neapstājas pie sasniegtā un šobrīd turpina studēt Rīgas Stradiņa universitātē bakalaura programmā “Veselības sports”, iegūstot B kategorijas sertifikātu kā fitnesa trenere, paralēli izglītojoties dažādos kursos un semināros.
Treneres mērķis ir iemācīt katram klientam izprast un cienīt savu ķermeni un spēt to kontrolēt, lai veidotu stabilu pamatu turpmākajai dzīvei. Laura uzskata, ka veselība un funkcionalitāte ir svarīgākie elementi pilnvērtīgai dzīvei, un ka laiks, pacietība, disciplīna un vēlme sevi mainīt ir neatņemamas sastāvdaļas ceļā uz mērķi. 
Nekas nenāk viegli un neko nav iespējams labot ātri un ja cilvēks pats to īsti nevēlas, ir jānostāda savas prioritātes un jādomā par mērķi ilgtermiņā, sasniedzot to soli pa solim- tā uzskata trenere.